top of page

MEZINÁRODNÍ AUTODOPRAVA

Dlouhodobě se specializujeme na importní a exportní přepravy především v těchto zemích: Slovensko, Německo, Polsko, Nizozemsko, Belgie, Francie, Švýcarsko, Dánsko, Rakousko, Lucembursko, Maďarsko, Slovinsko, Itálie, ale jsme schopni zajistit přepravu i do jiných zemí.

Naše přepravy jsou realizovány pomocí vlastního moderního vozového parku (DAF, Volvo) či dlouhodobě prověřených partnerů.

Všechny naše vozy včetně Vaší zásilky jsou monitorovány pomocí GPS lokátorů oznamujících pozici kdekoli po Evropě v reálném čase. O Vaši zásilku se tedy rozhodně nemusíte bát. Navíc jsme schopni na přání zajistit i individuální připojištění mimořádně hodnotných zásilek. 

 

Díky vybavení všech našich vozů potřebnými mýtnými jednotkami pro využití rychlostních silnic a dálnic bude Vaše zásilka doručena vždy v tom nejkratším možném čase na místo určení.

 

Řidiči naší společnosti disponují mnohaletými zkušenostmi v oboru mezinárodní silniční dopravy a jsou pravidelně proškolováni pro komunikaci se zákazníkem v cizí zemi.

Naše kancelář disponuje anglicky mluvícím personálem. 

 

V případě zájmu neváhejte poptat přepravu:

Děkujeme za odeslání!

bottom of page